About Us

Necoline

Necoline Mobilya

HAKKIMIZDA

Neco Mobilya Hazir KARATAŞ tarafından ilk olarak 1976 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine başlamıştır. Firmayı 1995 yılında oğlu Necat KARATAŞ’a devretmiştir. Üretim ve pazarlama faaliyetlerine başladığı zamandan bu yana sektörde kendine önemli bir yer edinen Neco Mobilya 2008 yılında da markalaşmaya giderek NECOLINE markasını alarak pazar payını daha da genişletmiştir.

Neco Mobilya, masa ve sandalye ağırlıklı olmakla birlikte ev aksesuarı olarak nitelendirebileceğimiz portmanto, orta sehpa, akıllı sehpa, zigon sehpa, yan sehpa, askılık, ayakkabılık, boy aynaları ve dinlenme koltukları üretmekte olup tüketici memnuniyeti ve kalite ilkesinden taviz vermeden; dünya standartlarına uygun modeller ve uygun fiyat politikası ile hızlı ve zamanında hizmet anlayışı ile müşterilerine ürünlerini sunmaktadır.

Neco Mobilya, bünyesinde 60 personel ve 7 idari personel ile 6000 metrekarelik bir alanda, İstanbul’un sanayi anlamında merkezi olarak adlandırılan Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve artan kalitesiyle bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Neco Mobilya, dış pazarlara açılma serüveninde önemli yollar kat etmiş ve 35'den fazla ülkeye ihracat yapabilen bir şirket haline gelmiştir. İhracat yaptığı ülkelerin başında; Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Romanya, Polonya, İngiltere, Fransa, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Cezayir, Tunus, İsrail, Ürdün, Dubai, Libya, Umman, Filistin, Irak, Lübnan, Afrika gibi ülkeler gelmektedir. Ayrıca Türkiye genelinde 57 şehirde 500ün üzerinde iş ortağı ile ürünleriyle hizmet vermektedir.

Her geçen gün kurumsallaşmaya önem gösteren firmamız 2021 yılından itibaren yeni bir yapılanmaya giderek KARATAŞ GROUP MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak ticari hayatına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünler üretmek ve siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Dürüst çalışma anlayışı, yüksek müşteri memnuniyeti ve mükemmel hizmet anlayışını ilke edinerek Türkiye sınırları içinde ve ülke sınırları dışında en çok tanınan ve tercih edilen bir marka olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Neco Mobilya olarak temel ilkemiz; ürün alanımızda standartlara uygun, yüksek kalitede, güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen tasarımlar oluşturmak ve bu doğrultuda üretim gerçekleştirmektir.

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda:

· Dünyadaki kalite standartlarını yakalamak,

· Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini sağlamak,

· Mobilya sektöründeki modayı yakından takip etmek, yenilikçi olmak,

· Sektöre yönelik teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak,

· Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak kalite politikamızı oluşturur.